Постановою НКРЕКП від 26.06.2020 року № 1219 «Про затвердження змін до Правил роздрібного ринку електричної енергії», внесено зміни до договору Про постачання електричної енергії споживачу (додаток 5 до Правил роздрібного ринку електричної енергії).

Відповідною постановою, також внесено зміни до Заяви-приєднання до договору про постачання електричної енергії споживачу.

Детально ознайомитись із змінами внесеними вищевказаною постановою Ви можете за посиланням.

Відповідно до п. 3.2.4 Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою НКРЕКП від 14.03.2018 року № 312 (із змінами) у разі надання у встановленому порядку електропостачальником споживачу повідомлення про зміни умов договору про постачання електричної енергії (у тому числі зміну ціни), що викликані змінами регульованих складових ціни (тарифу на послуги з передачі та/або розподілу електричної енергії, ціни (тарифу) на послуги постачальника універсальних послуг та/або «останньої надії») та/або змінами в нормативно-правових актах щодо формування цієї ціни або умов постачання електричної енергії, договір вважається із зазначеної в повідомленні дати зміни його умов (але не раніше ніж через 20 днів від дня надання споживачу повідомлення):

  • Розірваним (без штрафних санкцій) за ініціативою споживача – у разі надання електропостачальнику письмової заяви споживача про незгоду/неприйняття змін.
  • Зміненим на запропонованих електропостачальником умовах – якщо споживач не надав електропостачальнику письмову заяву про незгоду/неприйняття змін.

Враховуючи зазначене, у разі незгоди із внесеними змінами, Споживачу необхідно у письмовій формі повідомити ТОВ «ЕНЕРГОЦЕНТР ПЛЮС» про свою незгоду/неприйняття змін. У разі ненадання письмової заяви про незгоду/неприйняття змін у встановлені законодавством терміни, договори будуть вважатись зміненими на нових умовах.

Шановні споживачі електричної енергії!

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *